Ve Zlíně se budou venku zdarma promítat filmy až do září

Zlínské filmové léto v Malenovicích (Foto: MěÚ Zlín)Zlínské filmové léto v Malenovicích (Foto: MěÚ Zlín)
Zlínské filmové léto v Malenovicích (Foto: MěÚ Zlín)
Kultura 15. 6. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – Zlín chystá v rámci Zlínského filmového léta až do září venkovní promítání filmů zdarma. Uskuteční se v Přílukách, Parku Komenského, Centrálním parku Jižní Svahy nebo ve zlínském zámku, řekl serveru Zlin.cz mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

Podle mluvčího se s velkým zájmem setkalo první veřejné promítání v rámci Zlínského filmového léta, které se uskutečnilo na fotbalovém hřišti v Malenovicích. „Diváci měli možnost zhlédnout letošní české filmové novinky Tátova Volha a Pepa,“ informoval Dvořák.

Lidé obsadili různá místa. „Při prvním víkendu si do letního kina našlo cestu více než 7700 diváků. Obsadili všechny lavičky, sedělo se i na dekách na trávníku,“ uvedla vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací zlínského magistrátu Eva Manišová.

Další filmová představení budou hostit Příluky, Park Komenského, Centrální park Jižní Svahy a zlínský zámek.  Bezplatné letní kino bude promítat až do září především o víkendech. „Loni jsme s tímto projektem začínali a ohlasy byly výborné. Každé představení si našlo vždy alespoň několik stovek diváku a věřím, že tomu bude tak i letos. Občerstvení bude zajištěno, ale každý si může vzít vlastní věci na piknik,“ řekl primátor Miroslav Adámek.

Podle něj by lidé neměli zapomenout ani na deky. „Na dalších promítáních čeká na návštěvníky i malé překvapení, které má spojitost s letošním výročím vzniku republiky,“ dodal Dvořák.

Začátky promítání ve 21.30 hod. Vstupné zdarma. Občerstvení zajištěno, ale klidně si s sebou vezměte věci na piknik. Nezapomeňte na deky. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná. Změna programu vyhrazena.

Zámek Zlín

29. 6.

Největší showman

Zámek Zlín

So

30. 6.

Ztratili jsme Stalina

Příluky FK

13. 7.

Vezmeš si mě, kámo?

Příluky FK 

So

14. 7.

Jumanji: Vítejte v džungli

Park Komenského

20. 7.

Coco

Park Komenského 

So

21. 7.

Avengers: Infinity War

Park Komenského 

Ne

22. 7.

Fakjů pane učiteli 3

Park Komenského 

Po

23. 7.

Pacific Rim: Povstávní

Park Komenského 

Út

24. 7.

Debbie a její parťačky

Park Komenského 

St

25. 7.

Dvě nevěsty a jedna svatba

Zámek Zlín

10. 8.

Věčně tvá nevěrná

Zámek Zlín

So

11. 8.

Den co den

Jižní Svahy

31. 8.

Mamma Mia: Here we go again

Jižní Svahy 

So

1. 9.

Cesta za králem Trollů

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam