Žárlivý manžel si na souseda došlápl s krumpáčem v ruce

ilustrační foto: Zlin.czilustrační foto: Zlin.cz
ilustrační foto: Zlin.cz
Hasiči a policie 16. 6. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Až tři roky za mřížemi může strávit žárlivý manžel (39), který neudržel své emoce na uzdě a šel si se svým sousedem vyjasnit spor o ženu s krumpáčem v ruce. Serveru Zlin.cz to řekla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Manželé odjeli na svou zahrádku na okraji Zlína a ve společnosti dalších rodinných příslušníků a souseda tu celý den popíjeli alkohol, pracovali a grilovali. Večer už na zahrádce zůstal jen manželský pár a jejich soused. Devětatřicetiletému muži ale začalo vadit, že si soused s jeho ženou příliš povídá a rozhodl se odejít pryč. O několik hodin později nabrala událost nečekaný spád.

Žena se totiž po odchodu manžela bála sama přespat v zahradní chatce, a tak noc ve vší počestnosti strávila u souseda. Jenže pro tento krok neměl její manžel ani špetku pochopení. "Druhý den ráno oba vzbudily silné rány do dveří a vyzvánění ženina telefonu. Sedmačtyřicetiletý majitel chaty šel otevřít. Za dveřmi na něj čekal s krumpáčem v ruce manžel ženy," podotkla Kozumplíková.

Žárlivý manžel sice krumpáč odhodil, ale svého domnělého soka napadl tak, že ho povalil na zem, kde ho několikrát udeřil pěstí do obličeje. Dvojici musela od sebe odtrhnout až žena, kvůli které celý spor vznikl. Zraněný sedmačtyřicetiletý soused zavolal policisty. Ukázalo se, že všichni aktéři byli pod vlivem alkoholu, agresor nadýchal více než dvě promile a skončil v policejní cele.

Žárlivý manžel, který dosud nebyl nikdy trestaný, si zadělal na pořádné problémy. Policie ho obvinila ze spáchání tří trestných činů. Za porušování domovní svobody, výtržnictví a ublížení na zdraví ve stadiu pokusu mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam