Zlínský zámek bude hostit Festival IQ Play

Ilustrační foto (Foto: Inspirace Zlín z.s.)Ilustrační foto (Foto: Inspirace Zlín z.s.)
Ilustrační foto (Foto: Inspirace Zlín z.s.)
Co se děje 19. 6. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Na zámku ve Zlíně se chystá v sobotu 30. června jednodenní Festival IQ Play, server Zlin.cz o tom informoval Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy. Děti tak za vysvědčení dostanou dárek a mohou si užít první prázdninový den ve společnosti těch nejzajímavějších vzdělávacích her, otevřeno bude od 10.00 do 19.00 hodin.

Nádvoří a podloubí zlínského zámku se promění v jednu velkou hernu, která bude rozdělená do několika zón podle druhu her. Zóna logických her bude plná společenských deskových her, smart her pro jednoho hráče, logických her a zvětšenin deskových her. Stavebnicovou zónu zaplní stavebnice z nejrůznějších materiálů. Chystají se i méně známé stavebnice. Baby zónu pak budou tvořit obří stavebnice, logické skládačky a smyslové hračky.

„Těší mne, že děti na těchto akcích zapomenou na své tablety a mobilní telefony a trpělivě si s chytrými hračkami hrají. Letní verze je takový dárek pro všechny naše věrné malé i velké návštěvníky," uvedla Věra Stojarová, organizátorka výstavy.

Vstupné bude dobrovolné a následně poslouží k nákupu nových vzdělávacích her. Akce se koná i v případě špatného počasí - jen by byla přesunuta do interiérů zlínského zámku.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam