Požár v průmyslovém objektu si vyžádal zranění čtyř osob

Foto: HZS ZKFoto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Hasiči a policie 26. 6. 2018 | Autor: TZ HZS ZK

STARÉ MĚSTO - V dopoledních hodinách zasahovalo pět jednotek hasičů u požáru v průmyslovém areálu ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Hlášení o požáru v stáčírně laků v průmyslovém areálu na ulici Tovární ve Starém Městě u Uherského Hradiště přijali hasiči 9.50 hodin. K požáru vyjely dvě jednotky profesionálních hasičů z požárních stanic Uherské Hradiště a Zlín, a dále jednotka dobrovolných hasičů podniku Colorlak a.s. a jednotky dobrovolných hasičů ze Starého Města, Kunovic a Babic.

Hasiči průzkumem zjistili, že prostory v hořícím průmyslovém objektu jsou silně zakouřené. Ve vnitřních prostorech proto museli zasahovat v dýchacích přístrojích. K uhašení požáru použili několik proudů vody. Na odvětrání prostor byly použity přetlakové ventilátory.

Před příjezdem se zaměstnanci snažili uhasit požár s pomocí hasicích přístrojů. Při požáru došlo k zranění čtyř osob. Dvě zraněné osoby byly převezeny sanitkou do nemocnice. Odkud byla jedna osoba transportována vrtulníkem a druhá sanitkou na popáleninové centrum do Brna.

Na místo se dostavila Policie a vyšetřovatel hasičů, kteří společně spolupracují na stanovení verze vzniku požáru.

Výše škody způsobená požárem není prozatím určena.

Hasební práce skončily v 11.26 hodin.

Video

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam