Malou ochutnávku karlovarského filmového festivalu mohou zažít i lidé ve Valašských Kloboukách

foto: město Valašské Kloboukyfoto: město Valašské Klobouky
foto: město Valašské Klobouky
Kultura 3. 7. 2018 | Autor: Irena Frolová

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Karlovy Vary žijí tradičním filmovým festivalem, některé snímky ale budou moci zhlédnout také návštěvníci valašskoklobouckého kina Svět. Server Zlin.cz o tom informovala mluvčí města Lenka Zvonková.

Letošní 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary je v plném proudu a po celý tento týden bude do tamních kinosálů přitahovat filmové hvězdy, tvůrce i fanoušky. Ani diváci ze vzdáleného Valašskokloboucka si ovšem nemusejí zoufat, protože kino Svět připravuje jedinečnou nabídku sestavenou z čerstvých festivalových snímků. Jen dva dny po ukončení karlovarské přehlídky, tedy v pondělí 9. července, mohou zájemci zajít na film Studená válka, 10. července bude na programu Mama Brasil a 12. července pak snímek Tísňové volání.

„Akci nazvanou Vary ve vašem kině pořádáme druhým rokem a věříme, že si opět najde početné publikum. Letos se diváci mohou těšit na milostný příběh Studená válka oscarového režiséra Pawła Pawlikowského, který získal také ocenění za nejlepší režii na festivalu v Cannes. Dále je čeká napínavý severský psychothriller Tísňové volání a do třetice to bude láskou, barvami a něžným humorem prostoupený snímek Mama Brasil," upřesnila Marie Kolajová, programová vedoucí kina Svět.

Všechny projekce začínají v 19.30 hodin a pro festivalové návštěvníky bude připraveno také občerstvení.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam