Hradiště zažije koncert nejlepší koncertní kapely světa

Muse: Drones World Tour (Foto: MKUH)Muse: Drones World Tour (Foto: MKUH)
Muse: Drones World Tour (Foto: MKUH)
Kultura 9. 7. 2018 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÉ HRADIŠTĚ -  V uherskohradišťském kině Hvězda bude znít koncert britských alternativních rockerů Muse, kteří se pyšní titulem nejlepší koncertní kapely současnosti. Serveru Zlin.cz to sdělil programový pracovník Městských kin Uherské Hradiště Jaromír Orel.

Kapela natočila ke svému poslednímu albu unikátní koncertní film. „Muse: Drones World Tour zachycuje nejlepší momenty extatického světového turné kapely v roce 2016, v rámci něhož Matt Bellamy, Chris Wolstenholme a Dominic Howard zavítali i do Prahy. Kino Hvězda Uherské Hradiště koncert promítne společně s dalšími kiny po celém světě ve čtvrtek 12. července od 20.30 hodin," upřesnil Orel.

V pořadí sedmé studiové album, pojaté jako protiválečný protest, drtilo přední příčky hitparád a v roce 2016 ho doprovázelo ambiciózní turné s oválným pódiem uprostřed koncertních hal. Fanouškům se tak naskytl dokonalý 360stupňový audiovizuální zážitek plný laserových efektů, doslova pastva pro lidské smysly. V rámci 130 světových koncertů zavítali Muse i do Česka a dočkali se 100% recenzí. Během show zazní epické hitovky jako Uprising, Hysteria, Plug in Baby nebo Supermassive Black Hole.

Podle serveru Billboard je skupina Muse "poslední velikán koncertních pódií", britský deník The Independent tvrdí, že koncert je "podívaná, ze které vám spadne čelist" a The Express píše o "nejlepší živé show světa".

Vstupné je 220 korun, studenti, senioři, členové Kulturních delikates pak zaplatí o dvacetikorunu méně.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam