Ve Zlíně se opět uskuteční oblíbené komentované Večerní vycházky

Ilustrační foto (Foto: CCRVM)Ilustrační foto (Foto: CCRVM)
Ilustrační foto (Foto: CCRVM)
Co se děje 10. 7. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Už v pátek 13. července se ve Zlíně uskuteční komentované Večerní vycházky. Lidé tak budou moci zjistit zajímavosti ze života zvířecích obyvatel města, serveru Zlin,cz to oznámil Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Kromě toho, že se účastníci akce dozví, jaká zvířata v krajském městě žijí, dozví se i to, jak se zkoumají a jak se dají chránit. "Sraz účastníků je ve 20.00 hodin na zastávce MHD Kneslova, linka č. 33 ve směru na Paseky, naproti Auto Kelly," upřesnil spoluorganizátor akce Evžen Tošenovský. Další Večerní vycházka je naplánována na neděli 15. července, v tento den bude sraz zájemců ve 20.00 hodin před kulturním domem v Malenovicích v Masarykově ulici.

Účastníci exkurzí budou pod vedením odborníků poznávat rorýse, jiřičky a další druhy městských ptáků na hnízdištích, po setmění se seznámí s moderními metodami výzkumu a ochrany netopýrů, prohlédnou si také handicapované netopýry ze záchranné stanice.

"Účast je zdarma. Kapacita je však omezena, proto je nutné se předem přihlásit formou sms na telefonní číslo 604 220 462," dodal Evžen Tošenovský.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam