Evropský cyklistický šampionát zkomplikuje ve Zlíně a okolí dopravu

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 12. 7. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - V souvislosti s víkendovým Mistrovství Evropy v silniční cyklistice v kategorii do 23 let bude ve Zlíně a okolí omezena doprava. O uzavírkách bude město informovat i prostřednictvím místního rozhlasu, serveru Zlin.cz to uvedl mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

V hlášení místním rozhlasem se obyvatelé dozví informace nejen o uzavírkách silnic, ale také o dopravních omezeních. „Hlásit se bude ve čtvrtek a v pátek vždy v 9.00 a 18.00 hodin, v sobotu pak v 9.00 hodin, a to v místních částech Kudlov a Jaroslavice," upřesnil Milan Kladníček, ředitel Městské policie Zlín.

Obyvatelé města i městských částí budou rozhlasem informováni o tom, že v sobotu dne 14. července od 10.00 do 18.00 hodin a v neděli 15. července od 8.00 do 17.30 hodin bude v souvislosti s pořádáním Mistrovství Evropy v silniční cyklistice platit uzavírka místních komunikací - Štefánikova, nám. T. G. Masaryka, Růmy a Hradská. Dále potom v lokalitě Kudlov a Jaroslavice budou uzavřeny komunikace v ulicích Václavská, Švambovce, Pomezí, K Jaroslavicím a Štefánikova.

Po dobu konání závodu se částečně mění také trasy MHD. Například zastávka Školní bude po celou dobu závodu umístěna náhradně v ulici Zarámí. „Jedná se o výjimečnou sportovní událost evropského významu. Zdvořile prosíme všechny občany, kterým může tato akce krátkodobě změnit plány, o trpělivost a toleranci," vzkázal i za pořadatele Zdeněk Dvořák, mluvčí zlínského magistrátu.

V době mezi závody umožní pořadatelé průjezd vozidel.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam