Do oprav vozovek a chodníků investují Otrokovice ještě letos devět milionů korun

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)
Co se děje 14. 7. 2018 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Do konce září letošního roku budou provedeny opravy chodníků a silnic na území města Otrokovice v celkové hodnotě více než devět milionů korun. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí města Romana Stehlíková.

„V současné době můžeme přesněji odhadovat vývoj investic a významných oprav do konce roku 2018. Proto nyní můžeme stanovit konkrétnější plán oprav komunikací," vysvětlil František Žák, vedoucí odboru rozvoje města. S opravami se počítá nejpozději v měsíci září, což je optimální roční období pro tento druh prací.

Na území města bylo vytipováno šest úseků, které jsou frekventované a vyžadují opravu. „Jedná se o vozovku v ulici Erbenova vedle budovy Senioru C, dále křížení ulic Erbenova na tř. T. Bati a úsek ulice Mánesova od křížení s ulicí Školní po areál tenisových kurtů," popsal jednotlivá místa vozovek, která se brzy dočkají oprav, František Žák.

Dále informoval, že bude zrekonstruován poměrně frekventovaný chodník na Trávníkách v ulici Příčná, který je ve velmi špatném stavu, nerovnosti vozovky budou opraveny rovněž v ulici Dvořákova a přímo na zastávce MHD Zlínská budou vyměněny obrubníky.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam