Žlutomodrý karneval: Zlín – Mladá Boleslav 3:2

ZLÍN - Běžela druhá minuta nastavení. Dlouhý Hronkův aut proletěl vápnem Mladoboleslavských a francouzský útočník Beauguel rozjásal sebe, spoluhráče i tribuny. Rozhodl o výhře Fastavu nad Mladou Boleslaví 3:2.

Dlouho to ovšem vypadalo všelijak, už v 8. minutě pěkně vypálil při zemi hostující kapitán Matějovský a míč zaplul k tyči Dostálovy branky.

Ve druhé půli domácí svírali hosty jako ve svěrací kazajce, ale po hodině hry bylo na nové světelné tabuli skóre 0:2, když se dorážkou prosadil boleslavský Komličenko.

Další nádech domácích a Gajičovo snížení hlavou. A znovu úsilí, snaha, bojovnost i um. Ten předvedl coby oslavu nedávných třicátin Matejov, krásnou technickou střelou vyrovnal.

Bojovný, napínavý i docela kvalitní zápas vygradoval v nastavení, hosté si rvou vlasy, domácí rozpoutali po Beaguelově rozhodující trefě oslavy, jaké mají diváci moc a moc rádi.

Fastav Zlín – FK Mladá Boleslav 3:2.

Vzhledem k vývoji utkání lahodná ouvertura trenéra Bílka.