Ivo Mitáček: Zlín potřebuje rozhýbat

Ivo Mitáček Ivo Mitáček
Ivo Mitáček
Co se děje 23. 7. 2018 | Autor: Redakce

ZLÍNSKO - Někdejší nejlepší tiskový mluvčí v České republice, pracující u Policie ČR a Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje na řadu let téměř zmizel z očí veřejnosti na Zlínsku. Pracovní povinnosti ho zavedly do Prahy, kde pracoval u Generální inspekce bezpečnostních sborů. Nyní se ale vrací zpět a rád by pomohl dalšímu rozvoji Zlína a jeho kroky míří ke komunální politice.

„I když jsem trávil pracovní týden převážně v Praze, vždy jsem se těšil na zbylé dny ve Zlíně, s rodinou. Proto jsem se po šesti letech rozhodl do tohoto města vrátit naplno. Současně bych velice rád zužitkoval zkušenosti, které jsem při práci u bezpečnostních sborů získal,“ uvedl Ivo Mitáček, a doplnil: „Dlouhá léta jsem se profesně zabýval oblastí bezpečnosti a krizové komunikace. Proto bych velmi rád napomohl k tomu, aby byl Zlín i do budoucna bezpečným městem, které bude schopno čelit jakýmkoliv situacím. Současně hodlám využít mnoholetých zkušeností, které jsem nabyl coby člen komise místní části Kostelec. Právě zde jsem se totiž blíže seznámil s problémy města Zlína.“

Podle Mitáčka je navíc žádoucí zlepšení komunikace mezi úředníky a obyvateli města. Za klíčovou považuje ochotu, vstřícnost a profesionální rady či pomoc s požadavky veřejnosti.

Ivo Mitáček se rozhodl kandidovat v nadcházejících, podzimních komunálních volbách jako nezávislý kandidát za koalici Strany soukromníků, Svobodných a Nezávislých. Tento krok vnímá pozitivně i slovácký senátor a krajský zastupitel Ivo Valenta. „S panem Mitáčkem se dlouhodobě známe. Řada jeho vlastností je mi velmi blízkých – jedná se především o vysoké nasazení, tah na branku a schopnost dotáhnout věci do konce. To jsou oblasti, které jsou v každé důležité pozici naprosto klíčové – zvláště, pokud se jedná o práci pro veřejnost,“ doplnil Ivo Valenta.

Koalice Soukromníků, Svobodných a Nezávislých se chce věnovat především otázce zdravotnictví, zejména pak aktuální situaci ohledně Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Dále problematice dopravy, která potřebuje zásadní změny, sociální oblasti s akcentem na zlepšení kvality života seniorů, školství, kultuře, bezpečnosti a v neposlední řadě kvalitní spolupráci města s veřejností.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam