V Hradišťské Hvězdě bude král valčíků André Rieu

foto: kino Hvězdafoto: kino Hvězda
foto: kino Hvězda
Co se děje 25. 7. 2018 | Autor: Frolová Irena

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Kdo nemohl osobně přijet na koncert André Rieu v Maastrichtu, má možnost si tohoto světoznámého muzikanta užít v pohodlí kina Hvězda v sobotu 11. srpna od 19 hodin. Koncert je plný humoru, zábavy a emocí a je určen pro všechny věkové kategorie, pozval prostřednictvím serveru Zlin.cz mluvčí hradišťských městských kin Jaromír Orel.

Pokud jsou zájemci o koncert členy Kulturních delikates, studenti nebo senioři, mohou navíc využít zajímavé slevy.

Kino Hvězda Uherské Hradiště již v srpnu zveřejní program nové sezóny Kulturních delikates. Ta přinese kromě zajímavých koncertů klasické hudby pět baletních titulů Bolšoj baletu a čtyři pečlivě vybrané opery významných operních domů.

"Koncert  s názvem Amore – hold lásce je moje forma pocty lásce k hudbě a také lásce k mým dvěma rodinám – mé ženě, dětem a samozřejmě také Orchestru Johanna Strausse, se kterým vystupuji již více jak 30 let," uvádí oblíbený hudebník v upoutávce ke kulturní akci. Program koncertu navazuje na vydání nového alba Amore, které obsahuje jeho vlastní verze klasických milostných písní ze světa populární i klasické hudby.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam