Ševců vousy soupeře rdousí

Foto: Fastav ZlínFoto: Fastav Zlín
Foto: Fastav Zlín
Sport 30. 7. 2018 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Správní ševci, tedy výrobci obuvi kdysi na verpánku, bývali často hodně vousatí. Nu a v jejich stopách jdou i leckteří momentálně skvěle naladění Ševci, tedy fotbalisté zlínského Fastavu. Do velké rodiny vousatých chlapů přitom nutno počítat třeba kustoda a maséra Patrika Hučka, stejně jako v "oboru vousatých" zcela bezkonkurenčního správce Ladislava Podmelu.

Velmi slušně je na tom i útočník Tomáš Poznar, vždy veliký bojovník a v Brně proti Opavě střelec rozhodujícího gólu.

"Vous rovná se mužnost, každý se chce líbit sobě i okolí, ale každý má taky možnost svoji vizáž volit podle vlastního výběru. Určitě to není tak, že by v kabině po tréninku a sprše byly nějaké dlouhé prodlevy u zrcadla.

Na to se u nás nehraje, co se "chlupáčů" týče, pak se  líbivým porostem na bradě a v okolí i nad nosem chlubí třeba Petr Jiráček nebo Petr Buchta, zapomenout nemůžu ani na Miloše Kopečného," vybavuje si Poznar.

Hlavním kamarádem zrcadla je prý Bosňan Adnan Džafič, fotbalisté také dbají na elegantní sestřihy vlasů, což je aktuálně právě případ robustního útočníka, který za poslední dobu prošel Plzní i Ostravou.

"Na vizáži, hlavně sestřihu kadeří a jejich úpravě, si dávají dost záležet v Plzni," dodává Tomáš.

Momentálně opravdu platí, že Ševců vousy soupeře rdousí. Dvě výhry za dvě kola jsou toho dokladem. Občas pokryje tvář také druhý střelec z brněnského vítězného utkání Lukáš Bartošák.

Teď jde o to, aby vše pozitivní přenesli vousatí, kníratí, krátko i délevlasatí Ševci do sobotního duelu s Jabloncem.

"Hlavně, ať si nikdo nemyslí, že když jsou Jablonečtí zatím bez bodu, že jde o lehkého soupeře. Úplně naopak, určitě bude pro nás tento zkušený tým s výbornými hráči základu, ale i náhradníky zatím nejtvrdším oříškem, ale dáme do toho vše," zve Poznar už nyní na sobotní zápas.

Tým potřetí v lize povede Michal Bílek, jak jinak než další majitel vousatého porostu.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam