DOPRAVNÍ INFORMACE: Oprava hlavního tahu na Vizovice potrvají ještě tento týden, začíná také oprava silnice ve Fryštáku-Žabárně

ilustrační foto: Zlin.czilustrační foto: Zlin.cz
ilustrační foto: Zlin.cz
Co se děje 6. 8. 2018 | Autor: Šárka Šarmanová

ZLÍNSKÝ KRAJ – Řidiči by měli počítat s dalšími dopravními komplikacemi. Na řadě hlavních tahů pokračují opravy silnic. Kromě Lípy, Pozlovic a Kroměříže, Zubří se začne opravovat také hlavní tah z Fryštáku směrem na Martinice.

Až do konce srpna bude platit omezení na silnici II/490 ve Fryštáku, konkrétně v části Žabárna. Kvůli stavebním pracím bude doprava svedena do jednoho pruhu a řídit ji budou semafory.

Od pondělí začnou stavební práce na rekonstrukci 2,4 kilometru silnice v Novém Hrozenkově, a to včetně kompletní přestavby jednoho mostu. Stavba za 36,3 milionu korun, která skončí až v roce 2019, bude financována z prostředků Zlínského kraje. Vše bude probíhat za částečné uzavírky, provoz vozidel bude řízen světelnou signalizací.

Po celý tento týden ještě počítejte s dlouhými kolonami u Lípy na Zlínsku ve směru na Vizovice, kde silničáři pokládají nový povrch cesty. Stavební práce by měly skončit ke konci příštího týdne. Na omezení také narazíte na Luhačovicku, ve směru na Petrůvku, kde silničáři pokládají na téměř dvoukilometrovém úseku mezi okružní křižovatkou v Pozlovicích a Petrůvkou nový povrch. I zde řídí dopravu semafory.

A velké zdržení očekávejte i při vjezdu do Kroměříže, kde silničáři opravují cestu I/47 v Hulínské a Kaplanově ulici. Opravy mají trvat až do 15. října. Doprava je vedena ve zúžených jízdních pruzích.

I na hlavním tahu mezi Zašovou a Zubří na Vsetínsku, konkrétně na silnici I/35, se bude až do konce září opravovat silnice. V tomto úseku počítejte se snížením rychlosti a při pokládce nové vrstvy bude provoz řídit semafor.

Nadále platí zákaz vjezdu do Sazovic na Zlínsku pro auta nad 3,5 tuny. Důvodem je příčný překop propustek. Auta musejí využít objízdnou trasu, která je značena.

Nadále platí omezení a uzavírky:

Soběsuky-Milovice: úplná uzavírka. Objízdná trasa je vedena přes Cvrčovice, Zdounky, Soběsuky.

Karolinka, místní část Stanovnice: Oprava mostu. Doprava je vedena po objízdných trasách a řízena semafory

Sulimov: úplná uzavírka. Objízdná trasa je vedena přes Vrbku, Bařice, Kvasice.

Pitín: úplná uzavírka. Objízdná trasa je vedena přes Hostětín.

Velké Karlovice, směr Soláň: úplná uzavírka pro vozidla nad 7,5 t. Objízdná trasa je vedena přes Bumbálku, Prostřední Bečvu, Hutisko-Solanec.  

Zlechov: úplná uzavírka. Objízdná trasa je vedena přes Buchlovice.

Hovězí: částečná uzavírka. Střídavý provoz 1 jízdním pruhem řízen světelnou signalizací.

Chvalčov - Tesák - křiž. s MK Rajnochovice: úplná uzavírka pro vozy nad 7,5 tuny. Objízdná trasa je vedena přes obce Držková, Lukov, Fryšták, Holešov, Bystřice p. Hostýnem. Pro ostatní vozy je doprava řízena semafory.

Těšánky: Částečná uzavírka. Doprava je v jednom pruhů a řídí ji semafory.

Ratiboř: Částečná uzavírka. Střídavý provoz 1 jízdním pruhem řízen ve 2 úsecích světelnou signalizací.

Traplice: Úplná uzavírka. Objízdná trasa je vedena přes Jalubí, Staré Město, Huštěnovice a Sušice. 

Zlechov: Úplná uzavírka. Objížďka vede přes Buchlovice

Rymice: Úplná uzavírka. Objížďka je vedena přes Količín, Všetuly a Holešov, nákladní vozy s hmotností vyšší než 6 tun musejí jet přes Němčice, Hulín a Holešov.

Bystřice pod Hostýnem: ulice Dolní, úplná uzavírka. Objízdná trasa je vedena ulicemi Mlýnská, Nádražní. Mapa zde. Důvodem je přestavba mostu přes říčku Bystřičku.

Zlín: Štípa, konkrétně Zámecká ulice ve směru na ZOO Lešná. Řidiči musejí využít objížďku, která je značena.

Zlín: ulice Pasecká a Stráže. Stavba kruhového objezdu

Zlín: uzavírka ulice Česká na sídlišti Jižní Svahy, a to d křižovatky s ulicí Slezská až po ulici SNP.

Zlín: uzavírka kruhového objezdu na Tyršově nábřeží, který vede k nákupnímu centru OC Čepkov.

Luhačovice: ulice Hradisko, částečná uzavírka. Střídavý provoz 1 jízdním pruhem řízen světelnou signalizací

Holešov: křižovatka s Tovární ulicí. Částečná uzavírka z důvodu výstavby okružní křižovatky. Provoz je omezený rychlostí.

Otrokovice směr Tlumačov: Pokračuje oprava mostu přes železniční trať. Objízdné trasy jsou značeny jak pro osobní auta, tak i pro nákladní zvlášť.

Uherský Ostroh: Úplná uzavírka. Objízdná trasa je vedena přes Veselí nad Moravou, Moravský Písek.

Vsetín, ul. Pod Pecníkem: rekonstrukce opěrné zdi. Úplná uzavírka. Objízdná trasa je vedena po silnici III/05736, III/05735, III/05737 (ul. Palackého, Mostecká, Štěpánská, Nádražní, Smetanova).

Rožnov pod Radhoštěm: oprava mostu v ulici Pod Pindulu. Řidiči se místem nedostanou.

 

 

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam