Psotková se stala ředitelkou Centrály cestovního ruchu Východní Moravy

foto: Jiří Balátfoto: Jiří Balát
foto: Jiří Balát
Co se děje 9. 8. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – Novou ředitelkou Centrály cestovního ruchu Východní Moravy se stala Petra Psotková. Vystřídá Danu Daňovou, která centrálu vedla více než deset let, řekla serveru Zlin.cz mluvčí Zlínského kraje Adéla Kousalová.

O jmenování nové ředitelky rozhodla Správní rada Centrály cestovního ruchu Východní Moravy. „Petra Psotková má praktickou zkušenost jak s cestovním ruchem, protože úspěšně řídila celý projekt rodinného zámeckého hotelu, tak mnohaletou praxi v marketingové oblasti, což je v cestovním ruchu nezbytné,“ uvedl hejtman Jiří Čunek.

Nové ředitelce dal i důležitý úkol. „Jejím prvním úkolem je připravit nový plán rozvoje cestovního ruchu ve Zlínském kraji, se spoluúčasti  podnikatelů,“ doplnil hejtman Čunek.

Psotková má jasno. „Mým cílem je vytvořit pro náš kraj jasnou a rozpoznatelnou tvář, která nezapadne mezi ostatními. Z našeho kraje chceme budovat vyhledávané a nezapomenutelné místo pro turisty z celé republiky, ale i ze zahraničí,“ představila své plány Psotková.

Podle ní je cestovní ruch nedílnou součástí společenského, kulturního a ekonomického dění každého kraje. „Právě proto je nutné k této oblasti přistupovat komplexně a s jasnou strategií, která povede k pozitivní propagaci našeho kraje, a to nejenom v kraji samotném, ale také napříč celou republikou a rovněž v zahraničí. Je nutné budovat značku našeho kraje, která bude mít jasně definované atributy,“ řekla Psotková.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam