Dušek, Liška, La Putyka či Splašené nůžky: Týden kultury láká na atraktivní program

Zdroj: Resort ValachyZdroj: Resort Valachy
Zdroj: Resort Valachy
Komerční sdělení 14. 8. 2018 | Zdroj: Martina Žáčková

Zpříjemněte si konec prázdnin netradičním kulturním zážitkem. Jaroslav Dušek, Pavel Liška, Rudolf Hrušínský, Veronika Freimanová, Linda Rybová a další známí herci, ale také Cirk La Putyka, legendární Splašené nůžky, Caveman, Rychlé šípy či pohádka pro děti: to vše nabídne festival Týden kultury na Valašsku ve dnech 22. až 29. srpna ve Velkých Karlovicích.

Všechna představení se odehrávají v originálním prostředí cirkusového šapitó, které bude vybudováno na louce pod hotelem Lanterna. Kulturní zážitek navíc můžete navíc spojit s návštěvou wellness, dobrým jídlem či zábavou s dětmi a prožít ve Velkých Karlovicích celý prázdninový den. Nebo klidně i dnů víc, když se ubytujete v některém z hotelů a penzionů.
Náš tip: Ubytujte se ve Spa hotelu Lanterna a kromě snídaně, večeře a neomezeného vstupu do wellness máte v ceně i vstupenku na festival. Více zde.

Co si z programu nenechat ujít? Třeba herecký koncert Rudolfa Hrušínského a Veroniky Freimanové v komedii Bosé nohy v parku nebo Lindu Rybovou s Davidem Prachařem v Třech verzích života – představení o tom, jak jediná věta může změnit průběh večírku dvou manželských párů.
Máte rádi Pavla Lišku a Marka Daniela alias Tondu Blaníka? Zajděte na jejich Commedii Dell´Arte, kde o improvizaci a skeče není nouze.

Skvělou zábavu slibují také Splašené nůžky Městského divadla Zlín, kde bývá toto představení během roku stále vyprodané, nebo komedie Vinetůůů Roberta Bellana, v níž účinkují mj. i herci Slováckého divadla.
Jedinečný zážitkem je vystoupení cirku La Putyka, jenž sklízí úspěchy po celém světě, ale ve své zemi hostuje mimo domovskou scénu jen velmi výjimečně.

Pravidelným hostem festivalu je Jaroslav Dušek. „Jeho Čtyři dohody a Pátá dohoda se největší měrou podílí na výtěžku festivalu, který každý rok předáváme na dobročinné účely. Letos jej obdrží rodina postiženého Míši Žitníka z Velkých Karlovic a mobilní hospic Strom života,“ říká ředitel pořádajícího Resortu Valachy Tomáš Blabla.
Vstupenky na festival je možné koupit na www.tydenkultury.cz.

S čím spojit návštěvu vybraného přestavení?

-    Odpočinkem ve Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem i pestrou nabídkou thajských, ayurvédských a bali masáží.-    Posezením u dobrého jídla na terase Wellness hotelu Horal. O víkendu se griluje a u hotelu mají nové dětské hřiště.
-    Návštěvou parku Razulák, který je hned naproti šapitó.
-    Kurzem pečení frgálů (vždy v úterý a sobotu v Bistru Razula naproti šapitó)
-    S degustační večeří v zážitkové restauraci Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna.


Týden kultury

 

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam