Zpěvačka Lucie Bílá vystoupí ve Valašském Meziříčí

foto: kzvalmez.czfoto: kzvalmez.cz
foto: kzvalmez.cz
Kultura 9. 8. 2018 | Autor: Irena Frolová

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – V amfiteátru v parku u zámku Kinských ve Valašském Meziříčí vystoupí 9. září zpěvačka Lucie Bílá. Zlatá česká slavice se představí v doprovodu kapely Petra Maláska, řekla serveru Zlin.cz mluvčí radnice Renata Votrubová.

Bílá už v minulosti ve Valašském Meziříčí byla. Vstupenky na koncert jsou v prodeji už nyní. Začátek bude patřit besedě se známým knězem Zbigniewem Czendlikem. „Zářijový koncert nabídne jedinečné spojení zpěvačky Lucie Bílé, která dominuje české pěvecké scéně po celá léta. Tentokrát se nepředstaví s kapelou Arakain, ale za doprovodu kapely našeho předního klavíristy Petra Maláska. Hostem programu v příjemném prostředí meziříčského amfiteátru bude neméně známý kněz a spisovatel Zbigniew Czendlik, jehož poslední beseda na Malé scéně za oponou byla zcela vyprodaná,“ informovala Votrubová.

Czendlik bude besedovat právě s Bílou. Poté bude následovat koncert. „Zazní hity jako Ave Maria, Láska je láska či Jsi můj pán, které atakovaly horní příčky hitparád. Za osudové lze označit setkání a dlouholetou spolupráci s autorskou dvojící Ondřej Soukup a Gábina Osvaldová nebo právě s Petrem Maláskem,“ řekla Votrubová.

Připomněla, že Bílá získala za titulní roli v muzikálu Johanka z Arku v roce 2000 cenu Thálie. „Zahrála si však nejen v divadelních rolích, ale ztvárnila také řadu filmových postav. Televizní diváci ji mohli vidět například v pohádkách Princezna ze mlejna, V peřině nebo ve filmu Král Ubu,“ dodala mluvčí.

Zájemci mohou kupovat vstupenky v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách Kulturního zařízení Valašského Meziříčí.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam