Olinka zase řádí. Skončila už i na záchytce

Foto: Zlin.czFoto: Zlin.cz
Foto: Zlin.cz
Co se děje 30. 8. 2018 | Autor: Šárka Šarmanová

ZLÍN – Už zase začíná řádit. Řeč není o nikom jiném než o proslulé výtržnici Olině. Ani jeden pobyt ve vězeňské cele ji nepomohl k tomu, aby se vzdala svého oblíbeného alkoholu. A znovu začíná napadat lidi.

Olinu zná nejenom celý Zlín, ale pomalu celá republika, a dokonce se objevila v reportáži i na Slovensku. Žena je pověstná svými někdy až komickými výstupy, ale také agresivitou a často nevyzpytatelným chováním. Známé jsou případy, kdy obtěžovala malé děti s noži v kapse, vbíhá pod rozjetá auta, jednou strčila ženu na vozíku do vozovky a zaútočila i na řadu dalších obyvatel Zlína. Ten, kdo měl tu „čest“ zažít její opilecké excesy ví, že s ní nebývá sranda.

Olina už si několikrát poseděla i ve vězení. Dokonce čtyřikrát. Naposledy z něj vyšla letos v létě, kdy dostala čtrnáct měsíců natvrdo. Už od května loňského roku přitom seděla ve vazbě. Takže s největší pravděpodobností není venku na podmínku, ale naplno si svůj trest odseděla. Její návrat vyvolal bouřlivou reakci zejména na facebooku, kde má žena svou vlastní stránku. Lidé ji vítali a dělají si s ní selfie, jako by se vrátil nějaký válečný hrdina.

Olina už ale znovu začíná být ve formě. Na Barumce předvedla taneční show, naštěstí zatím oblečena. „Už jsme ji několikrát řešili, ale prozatím se nejednalo o žádný vážný prohřešek. A rádi bychom, kdyby jí to vydrželo nadále,“ konstatoval za zlínské strážníky Pavel Janík.

Dobré chování ale Olině nikdy dlouho nevydrželo. Za sebou už má první „prohřešek“ u státní policie. Ta ji dokonce nechala odvézt na záchytku. „Na jedné zahrádce restauračního zařízení začala napadat hosty. Dechová zkouška u ní ukázala přes dvě promile, takže byla převezena na záchytku,“ potvrdila mluvčí zlínské policie Monika Kozumplíková s tím, že ale prozatím není podezřelá z žádného trestného činu.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam