Policie hledá svědky havárie mladé cyklistky

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 13. 9. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlínští policisté vyšetřují havárii mladé cyklistky, která spadla a zranila se na silnici ve zlínské části Louky. Hledají řidiče, který ji předjížděl, i případné další svědky, serveru Zlin.cz to uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Havárie se stala ve středu 29. srpna ve 14.20 hodin ve Zlíně - Loukách, v ulici Pod Vinohrady. Dosud ale policisté případ neuzavřeli. Rozhodli se požádat o pomoc svědky kolize, kteří by mohli do události vnést více jasno.

Šestnáctiletá dívka jela na jízdním kole ve směru od Zlína do Tečovic. Přitom ji předjížděl prozatím neznámý řidič osobního vozidla. Dívka se auta zřejmě lekla, narazila do obrubníku a upadla. Pádem si způsobila zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

"Dopravní policisté žádají především řidiče vozidla, který cyklistku v době havárie předjížděl, aby se ozval na linku tísňového volání policie - 158. Stejně tak žádají případné svědky pádu cyklistky, kteří by mohli pomoci objasnit okolnosti havárie nebo znají totožnost neznámého řidiče, aby kontaktovali policisty na lince tísňového volání policie," dodala Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam