Michalská pouť v Otrokovicích nabídne spoustu zábavy

foto: město Otrokovicefoto: město Otrokovice
foto: město Otrokovice
Co se děje 16. 9. 2018 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Michalská pouť, která se v Otrokovicích koná tradičně poslední zářijovou neděli, nabídne i letos pestrou zábavu. Server Zlin.cz o ní informovala mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

V neděli 30. září zahraje v parku před Společenským domem v Otrokovicích slovenský TEAM revival a další kvalitní kapely. Po celý den je připraven bohatý program.

Město Otrokovice ve spolupráci s Otrokovickou BESEDOU připravilo na tradiční Michalskou pouť kromě prodejních stánků řadu pouťových atrakcí, mezi které patří kolotoče, projížďky na koních a ponících, jízdy na motorkách či skákací hrady. Chybět nebudou ani ukázky aktivit a činností DDM Sluníčko.

V rámci tradičního programu na velkém pódiu v parku před Společenským domem se dopoledne představí výborná dechová hudba VLČNOVJANKA. Od 14 hodin děti i rodiče zaručeně pobaví Ladislav Dobeš a jeho PEJSKOVÁNÍ, které vystřídá kapela F-DUR JAZZBAND – regionální jazzová lahůdka. Závěr programu bude patřit zmiňované slovenské kapele TEAM REVIVAL Martin.

"Samozřejmostí je kvalitní občerstvení, velkokapacitní stany nebo ochutnávky vína," pozvala Stehlíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam