V Otrokovicích oslaví Den bez aut zábavnou akcí před poliklinikou

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)
Co se děje 20. 9. 2018 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - U příležitosti Dne bez aut chystá otrokovický Dům dětí a mládeže (DDM) Sluníčko zábavnou akci před poliklinikou. Uskuteční se v sobotu 22. září odpoledne, server Zlin.cz o tom informovala mluvčí města Romana Stehlíková.

Návštěvníci se mohou těšit na dětský koutek, prohazovadla, vědomostní úkoly či výtvarnou dílničku. Děti si mohou užít jízdu na ponících, skákací hrad či malování na obličej. Stanoviště zde bude mít BESIP a Otrokolo. Program je připraven od 15.00 do 18.00 hodin.

„V 15.30 hodin zahraje kapela Ripteto, o hodinu později vystoupí žonglér Vašek, který předvede své umění a dovednosti v žonglování. Po vystoupení připraví žonglérskou dílnu a s jeho pomocí si tak mohou zájemci vyzkoušet, jak žonglování působí na tělo a soustřeďuje mysl," popsala Jana Bárová, hlavní organizátorka akce a pracovnice DDM Sluníčko.

Vstup na akci je zdarma, některé atrakce ale budou zpoplatněny. Zajištěno bude taktéž občerstvení. Akce se ale uskuteční pouze za příznivého počasí.

Den bez aut je mezinárodní den, který se slaví každoročně 22. září. Už tradičně je součástí Evropského týdne mobility. Akce má poukázat na přijatelnější způsoby dopravy a podpořit omezování městského automobilismu.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam