Lidem z tanečního kurzu zbyly oči pro pláč, okradl je neznámý zloděj

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 6. 10. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Účastníky tanečního kurzu okradl v centru Zlína neznámý zloděj. Lidé přišli o telefony, klíče, osobní doklady, oblečení i platební karty, serveru Zlin.cz to řekla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Neznámý zloděj se zaměřil na dvě šatny v budově v centru Zlína, kde se zrovna konala lekce tance. O osobní věci okradl lapka celkem tři ženy a jednoho muže a způsobil škodu za více než 12 tisíc korun.

Taneční lekce trvala od sedmi do osmi hodin večer, někdy v té době si zloděj šatny vyhlédl. Obě šatny sousedí s tanečním sálem. Po skončení lekce zjistil zmizení svých osobních věci nejprve třicetiletý muž ze Zlína, kterého nezvaný návštěvník připravil o batoh, v němž měl mobilní telefon, veškeré klíče od domu i bytu, doklady, platební kartu, obuv a oblečení, v němž přišel. Muž upozornil ostatní, aby si zkontrolovali, zda jim něco nechybí. Další tři ženy zjistily, že je zloděj připravil o peníze, klíče, doklady, platební karty, hodinky a kabát. Celkově zloděj způsobil škodu za 12 800 korun.

"Policisté ze Zlína případ prověřují jako trestné činy krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. V případě vypátrání a odsouzení hrozí pachateli trest odnětí svobody až na dva roky," dodala Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam