Opilý chlap budil pohoršení a pak si stěžoval na šikanu ze strany strážníků

Foto: Městská policie ZlínFoto: Městská policie Zlín
Foto: Městská policie Zlín
Hasiči a policie 7. 10. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Nechutný pohled se naskytl lidem ve zlínské čtvrti Letná. Museli se vyhýbat opilci, který si ulevoval uprostřed chodníku, serveru Zlin.cz to oznámil zástupce Městské policie Zlín Pavel Janík.

Událost se stala ve zlínské čtvrti Letná v podvečerních hodinách. Na okraji chodníku stál opilec a močil rovnou doprostřed komunikace pro pěší, nešlo tedy o případ, kdy si člověk potřebuje diskrétně ulevit. Znechucený svědek vše pohotově zachytil na svůj mobilní telefon a přivolal Městskou policii Zlín.

Strážníci dotyčného zastihli o pár ulic dál. Jednalo se o 66letého muže, který nejprve vše zapíral, ale po chvíli uvedl, že je přece úplně normální, aby se po opuštění restaurace vymočil, kde ho to napadne. "Vzápětí odmítl provedení orientačního vyšetření ke zjištění alkoholu v organizmu, a když mu strážníci sdělili, že je podezřelý z přestupku proti veřejnému pořádku, začal je naopak on obviňovat z bezdůvodné šikany," poznamenal Pavel Janík. Přestupkové jednání tak nyní bude mít dohru před správním orgánem.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam