Beranův gól na Berany nestačil. Sparta - Zlín 1:5

Foto: PSG Berani ZlínFoto: PSG Berani Zlín
Foto: PSG Berani Zlín
Sport 7. 10. 2018 | Autor: Jan Čada

PRAHA - Tohle si asi vymodlený sparťanský trenér Uwe Krupp za rámeček nedá. Jeho hoši dostali od podceňovaného Zlína na vlastním ledě "bůra". A to ještě zachraňoval nulové konto střelec s ryze "zlínským" příjmením. Beran snižoval ve druhé části na 1:2.

Zápas měl řadu kouzelných momentů. Třeba dva zlínské góly pěkně ukryté do posledních vteřin první i druhé části. Stříleli je Fryšara a Poletín.

Ještě zajímavější byla ale Popelkova trefa, kterou zvyšoval zkraje druhé periody na 2:0 ze zlínského pohledu. U Machovského klece se konala mela, jaká se hned tak nevidí. Skončilo to nejlépe jak mohlo pro hosty. Střelec gólu sledoval puk tak důsledně, až jej snad po deseti vteřinách ze skrumáže opravdu poslal v naprosto nepřehledné situaci do klece domácího brankáře.

Jinak se moc dobře vedlo mladému Fryšarovi i jako nahrávači, má dvě asistence a jeden gól, ve třetí části pečetili zcela zaslouženou výhru zlínští útočníci Ondráček a Herman.

To, že v samém závěru zranil domácí Černoch zlínského protivníka Gazdu, asi náladu mezi sparťanskými fandy moc nevylepšilo.

Na hokej se jde v 9. kole ve Zlíně netradičně už ve středu. Přijedou Pardubice a hrr na ně! Beranům se už dýchá po pražské tříbodové infuzi přeci jen lépe.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam