Zlínský kraj vyhlásil program na podporu podnikových inovací

Ilustrační foto (Foto: Zlínský kraj)Ilustrační foto (Foto: Zlínský kraj)
Ilustrační foto (Foto: Zlínský kraj)
Co se děje 9. 10. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKÝ KRAJ – Program zaměřený na spolupráci podnikatelů s výzkumně-vývojovými (VaV) institucemi při inovacích všelikého druhu vyhlásil Zlínský kraj. Serveru Zlin.cz o něm pověděla mluvčí kraje Adéla Kousalová.

Žádosti o dotaci lze podávat od 22. 10. 2018 do 31. 1. 2019, realizace projektu je možná až do 29. 11. 2019. Konkrétní podmínky včetně samotné elektronické žádosti lze najít na webu Zlínského kraje.

O podporu v rozmezí 50 až 140 tisíc korun si budou moci zažádat firmy, které si dohodnou spolupráci s univerzitou či jinou výzkumně-vývojovou institucí na konkrétní zamýšlené inovaci. Žádosti o poskytnutí dotace budou hodnoceny na základě formálních i věcných kritérií. Způsobilými žadateli o podporu jsou podniky ze Zlínského kraje působící ve vybraných odvětvích zpracovatelského průmyslu, ve stavebnictví nebo provozující informační a komunikační činnosti.

"Bližší informace k programu budou prezentovány na semináři Aktuální možnosti financování podnikání a inovací, který se uskuteční 11. října 2018 v čase 9.00 – 11.00 v prostorách Technologického inovačního centra ve Zlíně," vzkázala zájemcům Kousalová.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam