Tragická nehoda na Slavičínsku

Foto: HZS ZKFoto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Hasiči a policie 9. 10. 2018 | Autor: TZ HZS ZK

ZLÍNSKO - K havárii motocyklisty vyjížděly včera před šestou hodinou večerní dvě jednotky hasičů, a to profesionálních i dobrovolných. Krajský operační důstojník je vyslal do průmyslového areálu v Divnici u Slavičína.

Jako první na místo přijela jednotka profesionálních hasičů ze Slavičína, která potvrdila havárii motocyklisty, který při nehodě utrpěl velmi vážná zranění. Hasiči muže, který skončil mimo komunikaci, položili na pevnou podložku a ihned zahájili resuscitaci, ve které pokračovali i po příjezdu dvou posádek záchranářů včetně lékařky. Hasiči i záchranáři více než čtyřicet minut sváděli boj o přežití těžce zraněného muže, avšak neúspěšně. Muž svým zraněním podlehl.

Hasiči na místě poskytli svědkům této tragické události posttraumatickou péči. Dle jejich výpovědi zde muž jel na několika motocyklech. Jízda na posledním z nich, se mu stala osudnou.

Na místě zasahovaly všechny složky IZS. Šetření nehody si převzali státní policisté. Po ukončení jejich práce na místě nehody hasiči provedli úklid vozovky, neboť při nehodě došlo k úniku provozních kapalin z motocyklu i jednoho poškozeného vozidla. Taktéž uklidili vozovku od střepů a úlomků.  V jednu hodinu v noci se vrátili zpět na svou stanici.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam