Děti budou v Otrokovicích už tradičně ukládat broučky k zimnímu spánku

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)
Co se děje 11. 10. 2018 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice chystá na neděli 14. října tradiční akci nazvanou Uspávání broučků. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

Putování je určeno všem dětem a rodičům, kteří mají rádi přírodu a dobrodružství. Startovat se bude v neděli 14. října v době od 15.00 a 16.30 hodin u moravní lávky. Pro účastníky je připraven zajímavý program. Děti budou pomáhat broučkům nachystat se na zimní období. Od přípravy zásob na zimu, přes úpravu postýlky až po zatloukání hřebíčků, které si děti v minulých ročnících tolik oblíbily.

„Vstupné pro děti od dvou let je 20 korun a dospělí zaplatí 30 korun. Do batůžku si děti mohou přibalit špekáčky nebo další dobroty k opékání," podotkla organizátorka akce Eva Doležalová, pracovnice DDM Sluníčko.

V rámci doprovodného programu u skautské klubovny se účastníci akce mohou těšit na táborák, jízdu na ponících, prohazovadla, lanové aktivity, házení kaštánků nebo výtvarnou dílničku. V cíli nebude chybět ani tradiční broučkova polévka pro zahřátí.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam