Zájemci o účast v outdoorové fotosoutěži mají poslední čas podat přihlášku

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 12. 10. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zájemci o účast v městské outdoorové fotosoutěži mají poslední šanci posílat své snímky. Vyhlašovatel soutěže Oddělení cestovního ruchu a informací zlínské radnice ukončí příjem fotografií v pátek 19. října, serveru Zlin.cz to řekl mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

V tomto ročníku lze zasílat do dvou kategorií – Krajina a Outdoorové sporty maximálně tři snímky o velikosti do 3 MB a formátu JPG. Pro tento účel je na webu www.ic-zlin.cz zřízen elektronický formulář, na kterém jsou k dispozici i bližší informace.

Fotosoutěž Outdoor je vyhlášena v rámci XVI. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů 2018. Tato putovní přehlídka filmů zaměřených na extrémní sporty a cestopisy zastaví v průběhu měsíců října, listopadu a prosince na více než 60 místech České a Slovenské republiky. "Letos budou k vidění filmy ze 100 zemí čtyř kontinentů světa. Do Zlína se chystá od 9. do 14. listopadu a právě na slavnostním zahájení festivalu konaném 9. listopadu v Multikině Golden Apple Cinema budou vyhlášeni i vítězové outdoorové fotosoutěže," upřesnil Dvořák.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam