Šárka Šišková představí ve Zlíně svoji knihu

Foto: Šárka ŠiškováFoto: Šárka Šišková
Foto: Šárka Šišková
Co se děje 12. 10. 2018 | Autor: Jitka Galetková

ZLÍN - Akademická malířka, oděvní návrhářka, spisovatelka. To je rodačka ze Zlína Šárka Šišková. Je jedinou českou návrhářkou, která je svými modely zastoupena ve stálých sbírkách The Museum at FIT, New York a Zlíňáci mají jedinečnou příležitost se s touto módní a tvůrčí ikonou setkat v rámci jejího autorského čtení ve zlínské kavárně Café Archa.

„Nezáleží na tom, jestli navrhuju šaty, maluju akvarel, nebo píšu své příběhy. Jsem to pořád já, se svými emocemi, které mě unášejí do světa fantazie a představ,“ tak hodnotí sebe samu žena mnoha rolí Šárka Šišková. Která se mimo svůj hlavní obor, akademické malířky a oděvní návrhářky, věnuje i psaní povídek. Inspiraci hledá všude kolem sebe, ve vlaku, vnímá a naslouchá okolí a na základě těchto poznatků vymýšlí charaktery a osnovy povídek.

V sobotu 13. 10. od 15.30 ve zlínské kavárně Café  na svém autorském čtení představí svoji povídkovou knihu A CO LÁSKA? Kniha, složená ze tří povídek Červený kabriolet, Nikdy nechodím pozdě a Ryba ve vodě, vypovídá o lásce, lidech, složitosti vztahů, příležitostech, manipulaci i nejistotách.

Těšit se můžete i na Elišku Lajdovou, která bude svým zpěvem zpříjemňovat atmosféru mezi čtením autorky a povídáním o knize. Přijďte si zpříjemnit sobotní odpoledne v příjemném prostředí, hezkou hudbou a užít si chvíle strávené s knihou.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam