Vážná nehoda ochromila hlavní tah ze Zlína na Vizovice

Foto: HZS ZKFoto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Hasiči a policie 16. 10. 2018 | Autor: TZ HZS ZK

ZÁDVEŘICE - Dnes se před půl desátou dopolední stala na křižovatce u Zádveřic na Zlínsku vážná dopravní nehoda kamionu a osobního vozidla.

Na místo byly ihned vyslány krajským operačním střediskem dvě jednotky hasičů, a to profesionálních ze stanice Zlín a dobrovolných z Vizovic. Po příjezdu na místo velitel zásahu průzkumem zjistil, že v osobním vozidle je zaklíněný zraněný muž. Proto hasiči ihned za využití hydraulického zařízení muže vyprostili a předali do péče záchranářům. Ti vážně zraněného muže převezli do krajské nemocnice. V době zásahu všech složek IZS na místě nehody byla komunikace obousměrně uzavřena a tvořily se zde dlouhé kolony. Po odjezdu sanitního vozu se zraněným řidičem, usměrňovali hasiči v místě nehody dopravu a řidiče kyvadlově přes inkriminovanou křižovatku pouštěli. U vozidel provedli protipožární opatření.

Na místo nehody se dostavili dopravní policisté, kteří šetří příčinu a okolnosti nehody. Po ukončení jejich práce hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z vozidel a uniklých provozních kapalin. Poté se vrátili zpět na svou stanici.

Video

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam