Parkoviště u obchodního domu Prior opět slouží řidičům

Foto: MěÚ ZlínFoto: MěÚ Zlín
Foto: MěÚ Zlín
Co se děje 22. 10. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Nově zrekonstruovaná plocha před obchodním domem Prior bude od pondělí 22.října opět sloužit motoristům, místním i návštěvníkům Zlína. Serveru Zlin.cz to řekl Lukáš Fabián z tiskového oddělení magistrátu.

Rekonstrukci parkoviště u obchodního domu Prior dokončily ve spolupráci se subdodavateli Technické služby Zlín, které městský parkovací systém také provozují. Celkem 107 parkovacích míst je k dispozici od pondělí 22. října.

„Parkování ve městě věnujeme maximální pozornost. Pro usnadnění krátkodobého parkování v centru Zlína jsme upravili sazbu parkovného. První hodina tak bude na parkovištích u OD Prior a u Velkého kina zdarma. Za každou další započatou hodinu pak řidiči zaplatí 20 korun," poznamenal Patrik Kamas, náměstek primátora.

Na konci října bude dokončena také rekonstrukce parkovacích ploch a chodníků v prostoru, vymezeném OD Prior, Velkým kinem a hotelem Moskva. „Také tyto opravy provádí Technické služby Zlín. Jednotný systém správy parkovišť zahrne navíc nově vybudované parkoviště za OD Prior. V centru města tak přibude 56 zcela nových parkovacích míst," doplnil Jakub Černoch, ředitel Technických služeb Zlín.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam