O stánkařích, kteří se zúčastní vánočních trhů ve Zlíně, rozhodne los

Vánoční trhy ve Zlíně (Foto: MěÚ Zlín)Vánoční trhy ve Zlíně (Foto: MěÚ Zlín)
Vánoční trhy ve Zlíně (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 23. 10. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Přípravy vánočního jarmarku, s novým názvem Adventní Zlín, jsou v plném proudu, serveru Zlin.cz to řekl Lukáš Fabián z tiskového oddělení zlínské radnice. Už před koncem října je tak znám počet prodejních stánků včetně nabízeného sortimentu, rozdělení jednotlivých prodejců bylo tradičně určeno losem.

„Letošní rozmístění stánků bude opět s drobnými úpravami. Věřím, že tato změna bude opět přínosem. Již tradičně jsme přistoupili k obsazování stánků pomocí losu, abychom zamezili jakékoliv podjatosti," uvedl náměstek primátora Jiří Korec, který spolu s radní Janou Bazelovou rozmístění jednotlivých stánků vylosoval. Celkem bylo vybráno třiatřicet prodejců různého sortimentu. „Těší nás, že se zájem prodejců o vánoční trhy ve Zlíně každoročně zvyšuje," doplnila radní Jana Bazelová

Adventní Zlín bude zahájen první adventní nedělí 2. prosince a potrvá až do 23. prosince. Po celou dobu adventu tak bude na náměstí také připraven pestrý kulturní program, který dramaturgicky navrhly profesionální agentury ze Zlína. Na základě jejich návrhu pak město Zlín objednalo kulturní program. Těšit se tak mohou lidé například na vystoupení Marka Ztraceného, Vašo Patejdla s kapelou a mnoho dalších.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam