Součty po první čtvrtině. Berani mají 19 bodů

ZLÍN - Nejdříve hodně daleko od úspěchu a pak velmi blízko k výhře za dva body. To byla "story" hokejistů Zlína v předehrávce 13. kola Tipsport extraligy na ledě mistrovské Komety Brno.

Rychlé dvoubrankové vedení domácích zkorigoval v první části Kubiš a dorovnal ve druhé Freibergs.

V nastavení pak hráli hosté 109 vteřin přesilovku čtyř proti třem, rozhodující dvoubodovou branku se jim ale vstřelit nepodařilo.

V nájezdech byli na domácího golmana Vejmelku krátcí všichni zlínští střelci, Sedláčka ve zlínské kleci pokořil Zaťovič a tak to bylo nakonec 3:2 pro Kometu.

Zlín je zatím devátý, za první čtvrtinu nasbíral 19 bodů. Šest čistých výher, šest porážek, jediné prodloužení za jeden bod.