Míša Růžičková se se svou show pro děti zastaví i ve Zlíně a Kroměříži

Ilustrační foto (Foto: Nikola Hofmanová)Ilustrační foto (Foto: Nikola Hofmanová)
Ilustrační foto (Foto: Nikola Hofmanová)
Kultura 5. 11. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Známá ostravská písničkářka a textařka Míša Růžičková vystoupí v listopadu se svou dětskou show také ve Zlínském kraji, a to ve Zlíně a Kroměříži. Serveru Zlin.cz to za pořadatele sdělila Nikola Hofmanová.

V hodinovém programu zazní Míšiny nejznámější dětské hity a malí posluchači si budou moci s Míšou také zatančit. "Během představení Míša děti zapojuje do programu a děti si zve přímo na pódium. Po skončení pořadu pak bude připravena také autogramiáda, kde se budou moci děti se svou oblíbenkyní osobně setkat, pořídit si společnou fotografii nebo získat podpis na plakát, CD, DVD či tričko," doplnila Hofmanová.

Zlínské vystoupení se uskuteční 10. listopadu v 15.00 hodin v Masters of Rock Café. O pár dní později, 18. listopadu, pak Míša roztančí i dům kultury v Kroměříži, a to rovněž v 15.00 hodin. První samostatné písničkové album pro děti vzniklo v roce 2003. Doposud vydala devět CD a sedm DVD, která vedou děti k pohybu a slouží jako návod ke cvičení, tancování a zábavu pro děti a jejich rodiče, dětská centra a mateřské školky. Představení, se kterými objíždí celou Českou republiku i Slovensko, je vhodné pro děti od 2 let. Každá osoba musí mít platnou vstupenku, neplatí pro děti do 2 let.

Míša Růžičková - textařka a písničkářka, narozena v Ostravě. Vystudovala gymnázium a Vysokou školu Báňskou v Ostravě. Hudební vzdělání - violoncello, zpěv a hra na kytaru. Písničky, krátké veršované pohádky a básničky začala psát v 15 letech, ale k tvorbě pro děti se dostala až o mnoho let později.
První samostatné písničkové album pro děti vzniklo v roce 2003. Doposud vydala devět CD z cyklu "Zpíváme a tančíme s Míšou!" a sedm DVD "Cvičíme s Míšou", která vedou děti k pohybu a slouží jako návod ke cvičení, tancování a zábavu pro děti a jejich rodiče, dětská centra a mateřské školky. V roce 2012 vyšlo CD "Spievame a tancujeme s Míšou", které Míša s dětmi nazpívala ve slovenském jazyce. Postupně k němu vznikají i nové slovenské videoklipy.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam