O pozemky v holešovské průmyslové zóně projevila zájem další firma

Strategická průmyslová zóna Holešov (Foto: Zlínský kraj)Strategická průmyslová zóna Holešov (Foto: Zlínský kraj)
Strategická průmyslová zóna Holešov (Foto: Zlínský kraj)
Co se děje 6. 11. 2018 | Autor: Irena Frolová

HOLEŠOV - Záměr prodeje pozemků ve Strategické průmyslové zóně Holešov společnosti fgFORTE schválila Rada Zlínského kraje. Jde o pozemky o celkové výměře 5 000 m2, serveru Zlin.cz to řekl Jan Vandík z tiskového oddělení krajského úřadu.

„Tato společnost chce v holešovské zóně vybudovat areál sloužící pro poskytování projekční činnosti v oblasti elektro, dále pro testování a nastavování software, dispečink vzdáleného dohledu a výrobu a montáž kabelových svazků," uvedl náměstek hejtmana Zlínského kraje Josef Zicha, zodpovědný za strategický rozvoj.

Zastupitelstvu Zlínského kraje bude předložena ke schválení smlouva o smlouvě budoucí o koupi pozemků, a to za cenu obvyklou, určenou znaleckým posudkem. Naplnění této smlouvy bude podmíněno tím, že společnost fgFORTE získá příslušná oprávnění k umístění a realizaci svého investičního záměru na těchto pozemcích.

Strategická průmyslová zóna Holešov se řadí k největším realizovaným rozvojovým plochám v České republice. Její celková rozloha činí 360 hektarů, základní technická a dopravní infrastruktura byla dokončena na konci roku 2009. Pro investory jsou připraveny pozemky o rozloze od 0,5 hektaru.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam