Lampionový průvod vyvrcholí v Otrokovicích velkolepým ohňostrojem

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Otrokovice)
Co se děje 7. 11. 2018 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - V Otrokovicích se chystá v pátek 16. listopadu lampionový průvod, který bude zakončen velkolepým ohňostrojem. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

Průvod vyjde v 16.45 hodin z parku u Městské polikliniky Otrokovice a končit bude na náměstí 3. května. Lampionového průvodu se v Otrokovicích tradičně účastní velké množství rodičů s dětmi.

Účastníci s lampiony se shromáždí v 16.30 hodin v parku před poliklinikou, odkud projde průvod, přes lávku k Otrokovické Besedě na náměstí 3. května. Jakmile na místo dorazí poslední účastník s lampionem, oblohu rozzáří nádherný ohňostroj.

„Na náměstí budou připraveny prodejní stánky s občerstvením, například svařené víno, cukrovinky, bramborové spirálky, káva, sýry, punč, klobásy a světýlka pro děti," informovala Lenka Navrátilová, která se podílí na organizaci akce.

Akce je pořádána zejména pro menší děti s doprovodem rodičů, ale projít se se svítícím lampionem mohou i ti starší. Večer bude ukončen ohňostrojem a volnou zábavou za doprovodu kapely Aventis.

„Lampionový průvod s ohňostrojem se koná v Otrokovicích s pravidelností každý rok jako součást oslavy státního svátku Dne boje za svobodu a demokracii. Děti ocení lampionový průvod a ohňostroj, dospělí si mohou připomenout přelomový 17. listopad 1989," uvedl starosta města Jaroslav Budek.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam