Nejlepší tipy, kam za sportem tento týden

Kovářská pětka (Foto: Kovárna Viva)Kovářská pětka (Foto: Kovárna Viva)
Kovářská pětka (Foto: Kovárna Viva)
Sport 7. 11. 2018 | Autor: Jitka Galetková

ZLÍNSKÝ KRAJ - Ani druhý listopadový týden nebude o sportovní akce nouze. Sobotní Kovářská pětka ve Zlíně, seminář se sensei Robertem Dobešem v karate nebo okresní přebor ve sportovní gymnastice. Můžete si zajet na zápas házené nebo fotbalu. To vše přináší sportovní týden ve Zlínském kraji.

I tento týden si na své přijdou zlínští běžci. Kovárna VIVA pořádá již 5. ročník Kovářské pětky, běhu bývalým baťovským areálem. Závod odstartuje v sobotu 10. 11., start i cíl budou ve Vavrečkově ulici před budovou č. 72. Poběží se v několika kategoriích – muži, děti, štafeta a zaměstnanecká štafeta. Hlavní závod o délce 5 000 m se poběží krátce po desáté hodině. Více informací zde.

Ti z vás, kteří si oblíbili karate, se mohou těšit na Mezinárodní seminář se sensei Robertem Dobešem, mistrem v karate, který přijede předat své zkušenosti a znalosti, které získal v Americe. Akce se uskuteční v sobotu 10. 11. a pokračovat bude i v neděli 11. 11. ve Sportovní hale na Lapači. Na seminář se nemusíte přihlašovat, je určen pro všechny, kteří mají rádi karate. Podrobné informace s harmonogramem zde.

V sobotu 10. 11. TJ Sokol Zlín pořádá okresní přebor Zlínského kraje ve sportovní gymnastice mužů. Přebor se uskuteční v Gymnastické tělocvičně TJ Sokol Zlín.

Kam na fotbal:

  • Fortuna liga: sobota 10. 11. FC Slovácko – FC Slovan Liberec, od 17.00
  • Sobota 10. 11., MKF Vyškov – TJ Valašské Meziříčí muži A, od 14.00
  • Sobota 10. 11., FK Nový Jičín – Vsetín, od 14.00
  • Fortuna liga: neděle 11. 11., SK Slavia Praha – FC Fastav Zlín, od 17.00

Házená:

  • Ženy Moll liga: sobota 10. 11., MOL ženy Zlín – IUVENTA Michalovice, od 18.00, Sportovní hala Euronics
  • Neděle 11. 11., HC Zlín – Házená Velká Bystřice, od 16.00, Sportovní hala Euronics

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam