Silničáři po výluce obnoví provoz v Zámecké ulici ve Zlíně-Štípě

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 9. 11. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – Po osmiměsíční uzavírce obnoví silničáři v sobotu 17. listopadu provoz v Zámecké ulici ve Zlíně-Štípě, takže přestanou platit objížďky a MHD už pojede podle dřívějších tras. Ke stejnému datu provedou silničáři i několik změn v jízdních řádech dalších linek v celé síti MHD ve Zlíně i v Otrokovicích, řekl serveru Zlin.cz mluvčí Dopravní společnosti Zlín-Otrokovice Vojtěch Cekota.

V Zámecké ulici skončí rekonstrukce zhruba kilometrového úseku, která začala v březnu a stála Zlínský kraj přes devět milionů korun. Po dobu prací byla silnice uzavřená, což způsobilo změny v MHD. Nyní se MHD vrátí do obvyklého provozu. „Na autobusových linkách 34, 35 a 36 tedy skončí 16. listopadu současná výluková doprava a autobusy budou od soboty jezdit po svých pravidelných trasách,“ upozornil Cekota.

Vedoucí dopravního úseku podniku Pavel Nosálek uvedl, že návrat normálního provozu na linkách do Kostelce, Štípy a Velíkové znamená nové jízdní řády v této části města. „Reagujeme však ke stejnému datu i na některé podněty cestujících, takže dojde k dílčím změnám a drobným časovým posunům i u některých dalších linek v celém Zlíně i Otrokovicích,“ zdůraznil Nosálek.

Lidé by si měli vše nastudovat. „Doporučujeme cestujícím, aby věnovali pozornost jízdním řádům na zastávkách, případně na internetových stránkách. Budou připraveny pro stažení i aktualizované datové soubory off-line jízdních řádů pro mobilní telefony,“ informoval Nosálek.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam