Naděje a pak totální výpadek. Berani padli v Liberci 3:5

LIBEREC - Začali mizerně, pokračovali výborně a dopadli stejně, jak začali. Hokejisté Zlína zažili v Liberci tvrdý direkt od Bílých tygrů, měli výborně našlápnuto, ale prohráli 3:5.

Je to prostě hokej, milovaný i zatracovaný.

Po reprezentační pauze jeli zlínští hokejisté bojovat o body do Liberce, který je v první čtvrtině doma doslova vypráskal.

A zle to vypadalo po minutě i tentokrát, kdy snadno otevřel skóre liberecký Hudáček.

Druhá třetina? Úplně jiné „kafe“. Domácí usnuli a hosté je třikrát potrestali brankami Kubiše (v oslabení), Řezníčka a Popelky.

Jenže hra na nebe a dudy pokračovala i po druhé pauze. Berani naprosto propadli, za dvě a půl minuty je Tygři ztrestali hned třikrát a všechno bylo zase ale úplně jinak.

V power play pak mohl srovnat Okál, Schwarz ho vychytal a Redenbach pečetil do prázdné branky.

V utkání hodném podivu Bílí tygři Liberec – PSG Berani Zlín 5:3.