Berani šlapou. Advent načali výhrou v Mladé Boleslavi

MLADÁ BOLESLAV - Jak to ti Berani dělají? Tým bez hvězd si vede výborně, po 24 kolech má 38 bodů a je na tom nachlup stejně jako třeba mistrovská Kometa Brno. Zlínští hráli v Mladé Boleslavi a po cestě hrozící avizovanou ledovkou vezou domů moc hřejivé tři body za výhru 3:2.

Byli tentokrát hodně produktivní, domácí je totiž jasně přestříleli, ale na to se jaksi nehraje. Tvrzení o tom, že je oporou brankář Sedláček je omšelé, ale opakuje se pravdivě a příjemně.

Na první prosincovou neděli roku 2018 určitě nikdy nezapomene mladý zlínský obránce Daniel Gazda. V extralize skóroval vůbec poprvé, to běžela 29. minuta zápasu. Nu a protože se mu to zalíbilo, tak si dal ve 35. minutě repete. Gól to byl vítězný.

V tu chvíli vedli hosté 3:1, když skóre otevíral Kulda. Domácí nejsou v elitní desítce, to je trápí a každá ztráta hodně bolí. Vondrka v poslední desetiminutovce snížil svým druhým gólem a ještě při power play měli domácí pěknou šanci. Rána šla vedle a zrodily se cenné tři body pro Zlín.

BK Mladá Boleslav – PSG Berani Zlín 2:3.

Teď do půli soutěže ještě dvě utkání. A moc zajímavá.

V pátek jedou Zlíňané do úžasně šlapající Olomouce a v neděli si to rozdají s Kometou Brno.

Fanoušci ve varu a mnozí jistě na obou duelech osobně.