Obchodní dům láká do Vánoční uličky, má i další novinky

Komerční sdělení 4. 12. 2018 | Zdroj: Obchodní dům Zlín

ZLÍN – V centru Zlína vzniklo další příjemné místo, kde se můžete naladit na vánoční atmosféru a setkat se s přáteli u punče, čaje a ochutnávky nejrůznějších dobrot a laskomin. Přijďte si projít Vánoční uličku před Obchodním domem na náměstí Práce, který před měsícem po rekonstrukci opět zahájil provoz.

Stánky rozmístěné podél průčelí u hlavního vstupu nabízejí vánoční alko i nealko nápoje včetně oblíbeného turbomoštu a různé produkty k ochutnání i zakoupení s sebou od marmelád, sirupů, moštů či mléčného karamelu přes cukroví či sýrové produkty až po masné výrobky. Ve vybraných dnech nebude chybět ani chutné občerstvení v podobě grilovaného oštěpku, palačinek, lívanců a burgerů i s účastí populárního food trucku.
Atmosféru místa podtrhují ohňové „koše“ a v závěru tohoto týdne přibyde i nazdobený vánoční strom – přijďte se podívat na jeho rozsvícení v pátek 7. prosince v 17 hodin.
Vánoční ulička je otevřena každý den od 11 do 20 hodin a to až do 23. prosince. „Nejde o vánoční trhy v tradiční podobě, v jaké si je Zlíňané během minulých let oblíbili na náměstí Míru u radnice. Nesnažíme se jim konkurovat, naopak chceme tuto nabídku doplnit o nové místo pro setkávání v předvánočním období, v klidnějším a komornějším duchu,“ říká mluvčí Obchodního domu Zlín Martina Žáčková.

Obchodní dům, jenž patří k výrazným dominantám centra Zlína, byl vybudován firmou Baťa v roce 1931. V uplynulých šestnácti měsících budova prošla zásadní a zdařilou rekonstrukcí, která jí mimo jiné vrátila původní vzhled včetně originálního členění oken.
Postupné oživování „nového“ Obchodního domu Zlín začalo v pátek 9. listopadu otevřením dvoupodlažní obchodní pasáže, v níž postupně přibývají další nové podniky. V minulých dnech byla otevřena pivnice Budvarka, první na Moravě, a ve středu 5. prosince pak zahajuje provoz prodejna sýrů La Formaggeria Gran Moravia, která při této příležitosti nabídne návštěvníkům ochutnávky.
Ve středu 12. prosince se těšte v obchodní pasáži na speciální program k slavnostnímu otevření.
V tomto termínu se také očekává otevření části Bistrotéky Valachy – prostor ve druhém podlaží. Na Štědrý den se v Bistrotéce můžete těšit na speciální program nejen s ochutnávkou šnečích specialit.
Více informací: www.obchodnidum.cz

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam