Jablonecká Střelnice: čtyři zásahy do zlínských řad

JABLONEC NAD NISOU - Takhle si to rozhodně nepředstavovali. Zlínští fotbalisté jeli v 17. kole fotbalové ligy do vzdáleného Jablonce. Ve hře bylo po dalším zaváhání Sparty dokonce třetí místo. Nutno ale říct, že porážka 0:4 není ničím jiným, než docela spravedlivým obrazem hry.

Domácí začali náporem, hosty podržel brankář Dostál. Pak se postupně hra vyrovnávala a zdálo se, že Jablonečtí dostanou od impulsivního trenéra Rady v šatně takzvaný kartáč.

Jenže všechno bylo jinak. A starý lišák mohl spíše chválit. To proto, že žlutomodří totálně zpackali poslední pětiminutovku první půle.

Nejdříve totiž po rohu a několika odrazech míče skóroval hlavou Lischka a za chvíli nato pak při další nedůslednosti hostující obrany zvýšil snadno Doležal.

A tohle bylo nad síly do té doby sympaticky hrajících Zlíňanů.

Ve druhém poločase pak stvrdili zaslouženou výhru Jablonce pěknou ranou Holeš a potom ještě střídající Chramosta.

FK Jablonec – Fastav Zlín 4:0.

Jeden černý havran zimu nedělá. Frustraci za hlavu a v pátek hrrr na Plzeň.