Obchodní dům zve na zábavné odpoledne k zahájení provozu: 12. 12. od 12 hodin

Zdroj: Obchodní dům ZlínZdroj: Obchodní dům Zlín
Zdroj: Obchodní dům Zlín
Komerční sdělení 10. 12. 2018 | Zdroj: Martina Žáčková

ZLÍN – Továrník Tomáš Baťa přijde ve středu 12. prosince symbolicky zkontrolovat, jak se povedla nedávno ukončená rekonstrukce „jeho“ Obchodního domu v centru Zlína.

K příležitosti obnovení provozu této baťovské dominanty z roku 1931 se uskuteční speciální program pro veřejnost, který uvede v kostýmu Tomáše Bati herec Gustav Řezníček, jenž tvárnil tohoto legendárního továrníka a zakladatele moderního Zlína v úspěšném představení Městského divadla Zlín. Poté vás čeká pestrý odpolední program pro celou rodinu.
Zahájení je naplánováno na 12. hodinu. Tomáše Baťu pak v obchodní pasáži potkáte cca do 14. hodiny.
Od 12 do 14 hodin budou také připravena vystoupení kouzelníka Tomasiana, který na sebe upozornil mj. jako finalista soutěže Česko Slovensko má talent v roce 2016. Uvidíte magickou show v podobě mikromagie přímo mezi návštěvníky. Kouzla tak budete mít doslova na dosah ruky a můžete se do nich sami zapojit.
Zájemci o historii se mohou těšit na přednášku „Baťa a jeho Obchodní dům“, kterou připravil Klub absolventů Baťovy školy práce. Uskuteční se od 14 do 15:30 hodin v kavárně Bistrotéky Valachy.
Od 15 do 16 hodin zažijete setkání s Mirror Family – uvidíte známé historické osobnosti v netradičních kostýmech a můžete se s nimi vyfotit na památku.
O hudební doprovod se v obchodní pasáži od 16 do 17 hodin postará vynikající zlínská kapela F-dur Jazzband. Od 17 do 20 hodin pak zahraje DJ Lii, který vyplní prostory obchodní pasáže melodiemi s prvky historie i současnosti.
Pro děti bude již od 11 hodin až do večera připravena Dětská herna, k tomu od 16 do 17 hodin Balónková párty.
Od 8 do 21 hodin bude v prostorách Obchodního domu připravena i výstava fotografií z historie a průběhu rekonstrukce.
A můžete si také zasoutěžit o vouchery do nové pivnice Budvarka v celkové hodnotě 40 tisíc korun.
Návštěvu Obchodního domu Zlín jistě zpříjemní i Vánoční ulička před Obchodním domem, kde si můžete u stánků pod vánočním stromem dát denně od 11 do 20 hodin něco dobrého na zub a nechat se naladit na sváteční atmosféru.

Více o Obchodním domě Zlín

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam