Jeden bod vydřeli, druhý zahodili. Karlovy Vary – Zlín 4:3 po nájezdech

KARLOVY VARY - Dřeli, makali, vstali z popela, urvali bod a ten další pak odmítli, když neproměnili jediný z pěti nájezdů. Podivuhodné představení hokejistů Zlína na ledě Karlových Varů. Když jedete tam a zpět nějakých 860 kilometrů, těší každý bod o to více. A stejně tak mrzí ztráta.

Začneme – li od konce, pak nutno říci, že platilo: jedenkrát smůla – to při Okálově prvním nájezdu do tyčky – a čtyřikrát rozpaky v podání dalších střelců, kteří nevymysleli vůbec nic. Stačilo tak, aby se trefil domácí mazák Skuhravý a dva body zůstaly doma.

Ovšem dlouho se zdálo, že to bude pro hokejisty z města vřídel tříbodová záležitost.

Ještě pět minut před koncem základní hrací doby to pro skupinu hlasitých zlínských fandů ve žlutomodrém a pak do půl těla nahém provedení nevypadalo vůbec dobře.

Domácí vedli 3:1, ale Berani i díky fandům a time outu trenérů příkladným nasazením zatlačili Energii na jejím ledě na dno.

V 56. minutě skóroval šťastně Řezníček a za další dvě minuty už při power play  svým druhým gólem vyrovnal pumelicí Freibergs.