Další body pro Berany. Mladou Boleslav zdolali 4:1

ZLÍN - V pátek zlínští hokejisté porazili 4:1 Chomutov na jeho ledě, nachlup stejný výsledek s Mladou Boleslaví je teď katapultoval už na desáté místo tabulky. A ani vyšší pozice nejsou zdaleka mimo dohled.

Extraliga bude končit svoji třetí čtvrtinu, Zlíňané hostí v pátek Olomouc a v neděli pojedou do Brna. Obě utkání samozřejmě s příchutí derby.

Úspěšný víkend zakončili Zlíňané zajímavě. Soupeř je totiž docela jasně přestřílel, ale trefil se jedinkrát Žejdlem ve 46. minutě. To už mělo domácí komfortní náskok po brankách Kuldy, Fryšary a Šlahaře.

Vzmach bojovných Boleslavanů utnul chvíli před koncem rozhodující trefou do prázdné Ondráček.

Diváci velmi spokojeni, nejen s výkonem znovu nalezeného syna Libora Kašíka.

Toho ostatně po utkání chválil i trenér Martin Hamrlík a přidal i to, jak cenné bylo dát brzy první gól.

Extraliga má ještě patnáct kol a pak se ukáže, zda lze tuhle sezónu považovat za úspěšnou.