Hra s ohněm. Zlín – Olomouc 1:2

ZLÍN - Tři výhry v řadě zapomenuty. Berani pořádně zpackali domácí důležitý zápas s dalším zájemcem o předkolo play off, sousedy z Olomouce. Vedli 1:0, ale vlastní nedisciplinovaností dopřáli v kvalitou tedy rozhodně nic moc zápase hostům tříbodový luxus.

Čtyři vyloučení ve třetí části, umetená cesta soupeři ke třem bodům. Možná přísnost rozhodčích…to pak musejí po naprosto zbytečné porážce v de facto šestibodovém utkání létat v šatně hromy blesky…

Dlouho to bylo utkání, které nudilo, nudilo a nudilo. Ovšem kromě drsného a zbytečného zákroku domácího Okála na Koloucha. Zraněný Olomoučan putoval do nemocnice, domácí útočník byl vyloučen na pět minut a do konce utkání.

Až když ve druhé části prokázal pohotovost i um exolomoucký Herman, šli domácí do vedení. A v kabině po druhé třetině mohli spřádat taktické plány na výhru.

V nich asi nebylo, aby Hanákům nabízeli jedno vyloučení za druhým… a tak, kdo se může divit, že nabídku Olomoučtí bez skrupulí v radosti přijali.

Nejdříve Knotek vyrovnal a v další přesilové hře hostů rozhodl Irgl.

Berani si mohli hodně polepšit nebo docela pohoršit. Stalo se vlastní vinou to druhé.

PSG Berani Zlín – HC Olomouc 1:2 a hanáčtí Kohouti zvesela kokrhají, jak jim zlínští Berani pěkně zvedli sebevědomí.

V neděli hrají žlutomodří v Brně. Nelehká náprava reputace, ale bojovnost v sobě Svobodův výběr má, ne že ne.