Exzlíňané sťali Zlíňany. Kometa Brno – PSG Berani Zlín 4:2

BRNO - Tři čtvrtiny základní části extraligy fuč, hokejisté Zlína na jedenácté příčce, rozpaky z bodově nulového víkendu i přes slušný výkon na Kometě. Ta zdolala věčného rivala ze Zlína 4:2, bojovný výkon hostů nestačil...

…nestačil bohužel mimo jiné na tři góly exzlínských hokejistů. Bedřich Köhler v dresu Komety skóroval dvakrát, vždy převážil „gólomíru“ na stranu svého týmu, jednou mu přihrál Petr Holík a právě ten pak celé představení zakončil a zatlačil bodové ambice ne tak dávno svých spoluhráčů k nule.

Kometa disponuje velmi kvalitním týmem, Berani se soupeřům zvučnějších jmen umějí vzepřít a bylo tomu tak i tentokrát. Chvíli před koncem první části pohotově vyrovnával Fořt, na dílčích 2:2 pak v přesilovce Kubiš.

Ovšem hosté dvakrát inkasovali v oslabení a ono se to podobně jako v pátek proti Olomouci ukázalo jako rozhodující.

Kometa Brno – PSG Berani Zlín 4:2.

Zajímavost: v předešlém duelu obou týmů chytal Kašík v dresu Komety, teď už led v brankovišti znovu brousil ve žlutomodrém.

Ve středu načne Zlín poslední čtvrtinu na ledě Třince a pak v pátek hostí v důležitém utkání Litvínov.