Senior si našel vlastní ukradené kolo, všechno ale podle policistů bylo jinak

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 9. 2. 2019 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Policisté se občas zabývají i úsměvnými případy, jeden takový se stal v těchto dnech v Otrokovicích. Serveru Zlin.cz to uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Šestasedmdesátiletý muž z Otrokovic oznámil na linku tísňového volání policie, že právě našel svoje kolo, které mu někdo před pár dny ukradl. Senior zůstal stát u svého nalezeného jízdního kola a čekal na příjezd policejní hlídky. Policisté mezitím zjistili, že muž před několika dny opravdu oznámil krádež svého jízdního kola, které mu měl neznámý pachatel odcizit ze společné kolárny bytového domu v Otrokovicích.

Po pár minutách se muži zákona dopravili k místnímu nákupnímu středisku, kde okradený senior čekal. Jeho jízdní kolo bylo zaparkované a uzamčené zámkem u vchodu do prodejny. Nikdo jiný se k bicyklu nehlásil. "Příběh měl nečekané a úsměvné rozuzlení. Starší pán si vzpomněl, že jel uplynulou sobotu na kole nakupovat, ale v průběhu nákupu zapomněl, že přijel na kole a z obchodu odešel po svých. Když potom po pár dnech kolo hledal v kolárně, myslel si, že mu ho ukradli a odcizení oznámil na policii," uvedla Kozumplíková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam