Novinka ve Zlíně: začněte den snídaní v Bistrotéce Valachy

Zdroj: Bistrotéka ValachyZdroj: Bistrotéka Valachy
Zdroj: Bistrotéka Valachy
Komerční sdělení 15. 2. 2019 | Zdroj: Martina Žáčková

Taky byste si někdy rádi zpříjemnili začátek dne snídaní bez starostí a chystání, mimo domov? Zastavte se v nové Bistrotéce Valachy v Obchodním domě v centru Zlína.

Pestré a chutné snídaně v příjemném stylovém prostředí s výhledem na Zlín tu servírují každý den včetně víkendů. Z bohaté nabídky si vyberou milovníci sladkých i slaných pokrmů. Velkou výhodou je i možnost snadného zaparkování přímo u Obchodního domu, kde je dostatek míst a navíc první hodina parkování zdarma.
A na co se ve snídaňovém menu můžete těšit?
V nabídce slaných jídel nechybí vejce na různý způsob včetně málo častých vajec do skla nebo kvalitní hovězí párky z čestru se smetanovým křenem a hořčicí.

Bistrotéka snídaně

Tip pro milovníky netradičních snídaní: zkuste krajíc chleba s pražskou šunkou, hráškovým pestem a pošírovaným vejcem.
Specialitou pro náročné je zdejší pastrami – uzené hovězí hrudí připravené dle vlastní receptury kuchařů Bistrotéky Valachy, které se servíruje jako sendvič Reuben s kysaným zelím.
A kdo by si dal „od každého něco“, může zkusit Valachy set na slaný způsob, zahrnující kromě vajíček, párku či brambory v popelu také pomerančový fresh a kávu.
Ke slaným snídaním se servíruje čerstvý kvasový chléb upečený přímo v Bistrotéce, který si za krátkou dobu získal velkou oblibu mezi Zlíňany a opravdu stojí za to ho ochutnat.

Bistrotéka Valachy

Hitem mezi sladkými snídaněmi se stala lahodná mléčná rýže se slaným karamelem. Nebo zkuste pečenou špaldu s ořechy, ovocem a včelím pylem. Milovníky retro snídaní pak jistě potěší lívanec se smetánkem.
A než ze snídaně vyrazíte „do ulic“, můžete se vybavit svačinou v obchodě, který je součástí Bistrotéky a kde kromě chlebů najdete třeba čerstvé pomazánky a lahůdkové saláty připravené ve zdejší kuchyni, mléčné výrobky a čerstvé uzeniny. Nebo si kupte s sebou čerstvého tvaroháčka, buchtu, římskou pizzu nebo některou z nabídky dobrot v kornuterii o patro níž.

Časy snídaní v Bistrotéce Valachy

•    Pondělí - pátek 7:00 – 10:30
•    Sobota 8:00 – 10:30
•    Neděle 9:00 - 10:30

Více o snídaních v Bistrotéce Valachy


Bistrotéka Valachy

Bistrotéka Valachy

 

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam