Bomba pod Ještědem. Berani otočili zápas a zdolali Liberec 3:2

LIBEREC - Na ledě lídra měli zlínští hokejisté skvělý závěr. Hráli ale dobře celý zápas, mimo jiné nastřelili třikrát horní tyč Willovy branky. Spravedlnost nakonec byla doma, tedy vlastně u bojovných hostů.

Ne že by se nebylo nač zlobit, Zlínští promarnili dlouhou přesilovku o dva muže a za chvíli inkasovali, to bylo 2:1 pro Liberec.

Domácí se poprvé ujali vedení už v první části Jelínkem.

Narůstající světlé chvilky Beranů zúročil ve 29. minutě vyrovnáním Fořt.

Ve 47. minutě ale znovu vedly domácí šelmy s bílým kožichem po dorážce Lence a vypadalo to na další smolný zápas žlutomodrých, kteří do té doby nezískali s Libercem ani bodík v předchozích třech duelech.

V tu chvíli nabízel internet sázku na výhru Zlína v kursu 1:80. Jeden z věrných zlínských fandů vsadil poctivou padesátikorunu. A na konto mu za pět minut přibyly čtyři tisíce!!!

Lídr extraligy z Liberce totiž padl na kolena.

V 55. minutě Honejsek našel ideálně Hermana a ten se šel jako vždy radovat k plexisklu u hrazení.

Dílo dokonal důrazem Kubiš, minutu a půl před koncem… a euforie pro Berany byla jasná.

Bílí Tygři Liberec – PSG Berani Zlín 2:3.

V neděli po šesté večer hurá na Vítkovice a pak šup mezi deset vyvolených. Na Litvínov Zlíňané aktuálně ztrácejí jediný bodík, na Olomouc dva.